Basura Ne İyi Gelir?

Cadı elması antienflamatuar özellikte olduğu için hemoroide çok iyi geldiği kanıtlanmıştır. Hemoroidlerin yatıştırılmasına ve büzülmesine yardımcı olur, kolay kullanımlı hemoroid pedleri versiyonunu cadı elmasıyla yapabilirsiniz.

basura ne iyi gelir

1. Cadı elmasını satın alabilirsiniz. Mağazada veya intenettte (amazon, ebay, gitti gidiyor vs.) sıvı formda (tipik olarak 12 onsluk şişelerde) ve hemoroid için olan cadı elmaslı pedleri bulabilirsiniz. Pamuktan bir yumak yapıp cadı elmasına batırıp hemoroidli bölgeye uygulayabilirsiniz.

 

basura ne iyi gelir

2. Cadı elmasını mendil kutusuna dökün. İçeriğin tamamını (en fazla 12 onsluk bir şişe içerecek şekilde) yeni bir mendil kabı içine boşaltın. Mendillerin tam doygunluğundan emin olmak için mendillerin her bölümlerini doldurun ve her bir bölüme biraz dökün. Yeterli şekilde döktüğünüzü mendil kutusunun altına bakarak anlayabilirsiniz.

 

basura ne iyi gelir

3. Asla kâğıt mendil kullanmayın. Tuvalet kâğıtları hemoroidlere zarar vereceğinden ve tahriş edeceğinden mümkün olduğunca kullanmamaya çalışın. Bunun yerine bebek mendilleri veya havlu bezler kullanabilirsiniz.

 

basura ne iyi gelir

4. Kullandığınız cadı elmasını veya mendilleri tekrar kullanmayın. Çoğunlukla su ve mendillerin ilave katkı maddeleri olacaktır ve muhtemelen bu kadar etkili olmayacaktır fakat cadı elması konsantrasyonu çok yüksek olabileceğinden tekrar kullanımı sırasından tahrişe veya bölgeye zarar verebilir.

 

basura ne iyi gelir

5. Fazla gelen sıvıyı bebek mendiline tekrar koymaktan kaçının. Karşılıklı bulaşmayı önlemek için, ellerinizdeki ya da diğer türdeki maddelerin sorunlara neden olabileceğinden sürekli ellerinizi temizlemelisiniz.

 

basura ne iyi gelir

6. İyileşene kadar düzenli olarak devam edin. Basura ne iyi gelir sorusuna cevap aradığımız bu makalenin sonunda uygulamayı düzenli şekilde (iyileşme sağlanıncaya kadar) devam edin.

 


ÖNEMLİ NOT: Tüm uğraşlara rağmen hemoroidleri giderme de sorunlar yaşıyor, Profesyonel bir çözüm arıyorsanız Üç Adım Yöntemi‘nin uygulanmasını öneriyoruz. Üç Adım Yöntemini denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir